Florbal

Florbalisté z druhého stupně dobře reprezentovali ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Ve školním roce 2013 proběhly tyto akce s naší účastí:

A)    I. setkání hráčů okresní florbalové ligy proběhlo v Andělské Hoře 19.10. 2013, kde jsme vybojovali 3. místo.

B)    II. setkání hráčů okresní florbalové ligy uspořádala ZŠ a MŠ Karlovice 27.11. 2013, kde jsme získali opět 3. místo.

C)    III. setkání hráčů okresní florbalové ligy proběhne 18.12. 2013 v Bruntále na ZŠ Okružní 38.

D)    Dále hráči z 8. a 9. tříd absolvovali turnaj s podporou MŠMT Pohár České pojišťovny pro druhý stupeň, který se odehrál na ZŠ Bruntál Okružní 38, kde jsme získali výborné 1.místo a postoupili tak do okresního kola v Krnově při ZŠ Janáčkova. Zde jsme nepostoupili do semifinále po těsné prohře s Rýmařovem 2:3 a vítězi turnaje ZŠ Žižkova 1:3. Los nám určil těžší skupinu.

E)     Mladší žáci 6. –7. třídy také bojovali o postup v turnaji MŠMT Pohár České pojišťovny v okrskovém kole na ZŠ Bruntál Okružní 38, kde 5. 12. 2013 porazili ZŠ Okružní 4:2, ZŠ Cihelní 12:1, ZŠ Lichnov 6:1 a bohužel prohráli se ZŠ Školní 2 vysoko 0:4 a získali tak 2. místo na turnaji a bohužel nepostoupili do dalších bojů v Krnově.

V sestavě 6-7. třídy hráli: Kubičík Matěj, Kuruc Michal, Ďurika Michal, Snokrot Martin, Bouchal Martin, Dvořák Filip, Daněk Adam

V sestavě 8. -9. tříd hráli: Trčka Martin, Kutlák Jakub, Hrabina Ondřej, Musil Jan, Kolder David, Vojtík Ladislav, Tomeček Ondřej, Křížka Ondřej, Planka Aleš, Večerka Tomáš, Talla Tobias.

Klukům přejeme hodně pěkných výsledků i v roce 2014 a ať se daří i v Moravskoslezské lize za FCB Panteři Bruntál, kde mnozí hrají. Bohatého ježíška přeje trenér Mgr. Jakub Šimůnek.

 

Florbalisté z prvního stupně pěkně reprezentovali ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Ve školním roce 2013 proběhly tyto akce s naší účastí:

A)    I. setkání hráčů okresní florbalové ligy v Bruntále ZŠ Okružní 38, kde jsme vybojovali 3. místo.

B)    II. setkání hráčů okresní florbalové ligy v Bruntále na ZŠ Školní 2, kde jsme získali 4. místo.

C)    III. setkání hráčů okresní florbalové ligy v Bruntále na ZŠ Jesenická 10, kde jsme získali výborné 2. místo.

D)    turnaj s podporou MŠMT Pohár České pojišťovny pro první stupeň, který se odehrál na ZŠ Bruntál Okružní 38, kde jsme získali pěkné 3. místo a do okresního kola postoupila škola z Krnova - ZŠ Žižkova.

V sestavě se vystřídali tito hráči prvního stupně: Meca Jonáš, Nguen Lukáš, Zatloukal Matěj, Kožíšek Šimon, Klega Martin, Gecášek František, Kameníček Tomáš, Slavík Matouš, Oltyán Dominik, Snokrot Lukáš, Skalický Roman, Vodička Stanislav, Krejsa Alex, Timothy Vlach, Kutlák M.

Klukům přejeme hodně pěkných výsledků i v roce 2014 a ať se daří i v Moravskoslezské lize za FCB Panteři Bruntál, kde mnozí hrají. Bohatého ježíška přeje trenér Mgr. Jakub Šimůnek.

 

Zápasy FBC Panteři Bruntál výsledky turnajů

Na turnaji 26. 9. 2013 se družstvo mladších žáků umístilo na krásném 3. místě v sestavě Kubičík Matěj, Kubičík Jakub, Lang Jakub, Adam Daněk, Bouchal Martin, Duhajský Jan, Valentr Martin, Zatloukal Viktor, Meca Jonáš, Župka Matěj. Kluci porazili i Orcu Krnov 2:1.

Na turnaji 5. 10. který jsme pořádali v hale na Zeyerově ulici se nám tolik nedařilo. Bohužel spoustu hráčů se nemohlo účastnit a tak jsme získali pouze 5. místo.

Radost nám však udělalo družstvo Elevů, které 6. 10. 2013 zaskočilo všechny soupeře a zvítězilo na turnaji v Bruntále zcela s přehledem. Porazili jsme družstva 1.Mvil Ostrava, FBK Havířov, FBC Bílovec a remizovali s oddílem Orca Krnov po pěkném zápase 2:2. Hrála sestava Kutlák, Kožíšek, Meca, Venera, Valentr, Slavík, Lang, Zatloukal, Klega. Kluci nám všem udělali velkou radost. V podobné sestavě se odehrál další turnaj 19. 10. 2013, který proběhl v Ostravě Vítkovicích, jenž pořádal oddíl 1.FBC Letka Poruba. Naše družstvo porazilo v prvním utkání tohoto soupeře 5:3. Další soupeři 1. SC WOOW Software Ostrava nás rozebrali na součástky a prohráli jsme rozdílem třídy 8:1 po zásluze. V dalším mači jsme těsně prohráli s Torpédem Havířov 1:2, což nás stálo lepší umístění v turnaji, pravděpodobně 2.místo. V posledním utkání jsme prokázali bojovného ducha i srdíčko a porazili jsme oddíl Sport club Rebels z Hradce nad Moravicí výsledkem 2:0. Celkově tak Elevové získali pěkné 3.místo v turnaji. Všem hráčům a rodičům děkujeme za krásnou sobotu a zážitky s florbalem.

Příští zápas hrají Mladší žáci 26. 10. 2013 v Havířově. Členové hrají další zápas 3. 11. 2013.

S pozdravem trenér a předseda oddílu Jakub Šimůnek

Oddíl stále přibírá nové členy zvláště do kategorie Mladších žáků. Máte zájem tak přijďte na trénink v úterý od 15:00-16:00, nebo středu od 14:00-15:30 či v pátek od 14:00-15:30 hod.

Těšíme se na Vás.

 
Více článků...
Zpvávy
Projekt Vzájemně sdílíme partnerství...
Informace
Partnerské weby
 • Základní škola Bruntál, Cihelní 6
 • Základní škola Bruntál, Okružní 38
 • SPŠ Bruntál
 • Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
 • Obchodní akademie Bruntál
 • Pedagogicko-psychologicka poradna, Bruntál
 • Pilotní škola kin-ballu
 • Čtení pomáhá
 • FCB Panteři
 • Ekoškola
 • Jaro ožívá
 • Les ve škole
 • Ovoce do škol
 • Zdravá pětka
 • ZŠ Petrin
 • ZŠ a MŠ Andělská Hora